Čo o WINORe hovoria dospelí

Počas našej 12 ročnej histórie sme učili desiatky kurzov a stovky študentov.
Učili sme všeobecnú angličtinu, obchodnú angličtinu,
učili sme konverzačné kurzy, konverzačno-gramatické kurzy a gramatické kurzy,
prešli sme si individuálnymi a firemnými kurzami,
vyučovali sme u nás vo WINORe alebo v priestoroch našich klientov,
učili sme fyzicky, hybridne alebo online,
mali sme študentov od úplných začiatočníkov (A1) až po vyššie pokročilých (C1)

Tu sú ich slová. Takto hodnotia naše kurzy dospelí študenti WINORu.

 

Bolo to také uvoľnené, premyslené, dotiahnuté do bodky. (Letný, intenzívny kurz angličtiny, august 2018)

Super prístup a super výklad. (Letný, intenzívny kurz angličtiny, august 2018)

Najviac oceňujem prístup vyučujúceho, dostatok materiálov, zaujímavo vedené hodiny, rôznorodosť, a pochopiteľný výklad. Bol to najlepší kurz, aký som doteraz absolvovala. (Katarína, kurz: Konverzácie pre mierne pokročilých, január 2020)

Kurz sa líši jednoznačne od iných kurzov práve lektorkou. Hodiny sú zábavné, až strhujúce. Oceňujem rôznorodosť tém, okamžité reakcie lektorky, ochotu, jej zanietenosť a nadšenie, ktoré dokáže vzbudiť na hodinách. Taktiež oceňujem aj zahrnutie slangových výrazov, obchodných a ekonomických výrazov. Ako ďalší bonus aj FB stránka. WINOR jednoznačne odporučím aj ďalším a určite budem navštevovať ďalší kurz. (Petra, február 2020)

Kurz je podávaný ľahkou a zrozumiteľnou formou, myslím, že tu sa naučí po anglicky aj človek, ktorý o to ani nestojí. Neučíme sa z knihy, ale veci zo života, veci, ktoré môžeme využiť v praxi už aj zajtra. Každá jedna hodina mi dala veľmi veľa. Ďakujem. (Kvetka, kurz: Falošní začiatočníci, jún 2019)

Bol to môj prvý kurz. Oceňujem super vysvetľovanie gramatiky. Oceňujem, že sa na kurze rozpráva len po anglicky. Nič by som nemenil. (Marián, kurz: Angličtina pre mierne pokročilých, jún 2019)

Páčilo sa mi, že sme sa nedržali nejakej učebnice. Išli sme plynule, keď sme niečomu nerozumeli, aj 2x sme sa k tomu vrátili. Najpodstatnejšie pre mňa bolo, že som sa necítila trápne a nehanbila som sa rozprávať, a to ma motivovalo chcieť rozprávať viac. Oceňujem ľudské prístup, príklady inou formou. Tento rok vo WINORe mi dal oveľa viac ako 9 rokov AJ v škole! Konečne môžem pozerať najnovšie časti seriálov a filmov aj v AJ. Nerozumiem všetkému, ale je to 100 a 1. (Slávka, kurz: Angličtina pre prežitie, január 2020)

Kurz bol veľmi prospešný, pomohol mi objasniť a pochopiť veľa vecí, ktoré nás v minulosti vyučujúci učili, no nedokázali ich ozrejmiť a vysvetliť tak, aby im študenti pochopili a vedeli ich následne aj používať (čo, kedy kde použiť, aký čas, akú predložku, aké slovné spojenie atď.). Najviac oceňujem spôsob, akým sú vedomosti vyučujúceho odovzdávané a dookola vysvetľované, aby boli pochopené. Kurz ma naučil okrem iného aj to, ako sa mám učiť cudzí jazyk. Naučil ma učiť sa. (Patrícia, kurz: Angličtina pre prežitie, január 2020)

Kurz bol naozaj bezkonkurenčný. Atmosféra bola uvoľnená. Oceňujem množstvo venovaného času od Barborky. Vnímam to tak, že nejde o zarobené peniaze, ale o pomoc posunúť náš level angličtiny. (A to je naozaj výnimočné). (Juraj, kurz: Angličtina pre prežitie, január 2020)

Veľmi sa mi páči naša skupina. Barborka, si skvelá učiteľka. Aj keď nie vždy sa stíham naučiť všetky slovíčka, som vďačná za úlohy, lebo m to núti sa aj veľakrát napriek nedostatku času (služobky) pozrieť sa na to a niečo sa naučiť. (Olinka, kurz: Konverzácie pre mierne pokročilých, január 2020)

Toto boli dva najlepšie anglicky strávené roky. Boli to najlepšie kurzy, na ktoré som kedy chodila.
Nešlo o prebratie učiva len podľa učebníc. Kurzy sú výborne zostavené, je vidieť, že Barborka pochopila čo ľudia, ktorí sa chcú naučiť po anglicky, potrebujú. Učili sme sa zábavou a prirodzene.

Najviac oceňujem pripravenosť a profesionalitu. Tiež skoro individuálny prístup v skupinách. V neposlednom rade chuť pracovať s nami. Kurz sa líši od iných všetkým – vysvetľovaním, prístupom, pripravenosťou a „ušitím“ na mieru skupine. (Soňa, kurz: Konverzácie pre mierne pokročilých), január 2020)

Učíme sa systematicky, efektívne a hlavne zaujímavo. Kurz je v podstate veľký balík rôznych možností na aktivity, ktoré môžem robiť po anglicky – knižnica kníh rôznej úrovne, anglické spoločenské hry (kocky, karty, role play) a webové zdroje. (Monika, kurz: Konverzácie pre stredne pokročilých, január 2020)

Záujem o zlepšenie študenta. Zrozumiteľnejšie vysvetlenie. (Martin, kurz: Angličtina pre stredne pokročilých, júl 2019)

Oceňujem najmä trpezlivosť, s ktorou si nám všetko vysvetľovala aj na viacej krát. (Zdenka, kurz: Angličtina pre stredne pokročilých, júl 2019)

Naučila som sa angličtinu zaradiť do svojho života. Oceňujem flexibilitu tém, ktoré sme preberali. (Lenka, kurz: Angličtina pre stredne pokročilých, júl 2019)

Kurz je iný v porovnaní s inými kurzami. Odporúčam každému, dúfam, že bude mať možnosť sa v budúcnosti ešte vrátiť a pokračovať. Maximálna spokojnosť. (Slávka, Angličtina pre stredne pokročilých, júl 2019)

Rozšíril som si slovnú zásobu, spoznal nových ľudí, osobitný prístup v rámci skupiny. (Andrej, kurz: Konverzácie pre pokročilých, január 2020)

Great interesting topics. (Veronika, kurz: Konverzácie pre pokročilých, január 2020)

Pútavý kurz, dobré materiály, zaujímavé témy. (Radka, kurz:Konverzácie pre pokročilých, január 2020)

Kurz bol dynamický, vždy som sa dozvedela niečo nové. (Janka, kurz: Konverzácie pre pokročilých, január 2020)

Kurz je zaujímavý, stretnutie a poznanie nových ľudí, kde sa môžem pozhovárať o rôznorodých témach. Vládne tu otvorená atmosféra. Kurz má rôzne časti, každý si musí nájsť to svoje. (Andrej, kurz: Angličtina pre pokročilých, január 2020)

Last modified: 04/08/2022

Comments are closed.