Individuálna výučba

Bolo by krásne, keby sme mali na všetko čas. No času je málo, a preto individuálky robíme len naozaj výnimočne. Individuálne hodiny robíme len doobeda a ich cena začína na 50 eurách pri minimálnom počte 3 hodín.
Ak predsa túžite po tom, aby sme sa venovali len vám, kontaktujte nás. Potrebujeme vedieť váš cieľ, intenzitu hodín, dĺžku štúdia (min. 3 hodiny), čo sa chcete učiť a čo nie + aký štýl výučby vám vyhovuje.

Ako to funguje?
Individuálna výučba prebieha buď u nás vo WINORe, alebo online. Skladá sa z úvodného stretnutia a samotnej individuálnej výučby.

Úvodné stretnutie je veľmi dôležité.
Práve na ňom si overíme vašu jazykovú úroveň, zistíme vaše požiadavky, porozprávame sa o spôsobe výučby, a predovšetkým sa dohodneme sa na cieli, ktorý chcete dosiahnuť.
Úvodné stretnutie prebieha v anglickom a/alebo slovenskom jazyku a započítava sa do celkového počtu hodín. Ešte pred jeho absolvovaním je nutné zaplatiť prvú časť kurzovného po výške 100 EUR.

Po absolvovaní úvodného stretnutia sme na ťahu my. Budeme zostavovať a vytvárať študijný plán, pomocou ktorého dosiahnete svoj cieľ.
Na vypracovanie študijného plánu potrebujeme minimálne 7 dní.

Po uhradení zvyšnej sumy, dohodnutí termínov hodín a vašom súhlase s postupom výučby, vašim individuálkam už nebude nič stáť v ceste.
Budeme sa venovať len vám, budeme vás učiť čo si želáte a budeme vám poskytovať individuálnu spätnú väzbu z každého týždňa.

Čo sa budeme učiť?
Čo potrebujete a chcete.

Pre koho je kurz vhodný?
Pre zaneprázdnených ľudí, ktorí sa nechcú alebo nemôžu prispôsobiť termínom skupinovej výučby,
Pre výkonných zamestnancov,
Pre ľudí so špeciálnymi požiadavkami (príprava na pohovor, obchodné rokovanie a pod.).
Kedy prebiehajú hodiny?
Termíny individuálnych hodín bývajú ráno, doobeda, večer, cez víkendy a sviatky. Nemôžu sa nám prekrývať s ostatnými kurzami.

Ako sa na kurz prihlásim? Prihláška na individuálnu výučbu

individuálky mini individuálky midi individuálky maxi
dĺžka štúdia: 3 hodiny 10 hodín 20 hodín
trvanie hodiny: 60 min 60 min 60 min
cena za lekciu: 50 EUR 45 EUR 40 EUR
celková cena: 150 EUR 450 EUR 800 EUR

Last modified: 04/08/2022

Comments are closed.